Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. fakturowania

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Kontrola rozrachunków z odbiorcami, dostawcami krajowymi i zagranicznymi uzgadnianie sald

  • Windykacja należności

  • Kontakt z działem obsługi klienta oraz klientem

  • Zarządzanie oraz kontakt z dostawcami spółki

  • Zlecone czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie z zakresu fakturowania

  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office w środowisku Windows

  • Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowanie na szczegóły

  • Komunikatywność

  • Wielozadaniowość

  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju osobistego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Umowa o pracę - pełny etat

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO) . Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2020 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 5,4 mld euro proforma, zatrudniając około 50 000 pracowników w 800 laboratoriach w 50 krajach.

Przewiń do profilu firmy