Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

Veolia Centrum Usług Wspólnych

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wpływających zleceń sprzedaży i ich księgowa weryfikacja

  • Wystawianie i księgowanie oraz dystrybucja faktur sprzedaży pozostałej

  • Wystawianie, wydruk i dystrybucja faktur z systemu bilingowego

  • Zamykanie miesiąca w systemie

  • przygotowywanie i dystrybucja masowych pism/zawiadomień

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących realizowanych zadań

  • Współpraca i bieżący kontakt z obsługiwanymi podmiotami i współpracownikami

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy w obszarze fakturowania i należności

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Excel i aplikacji Google

  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych do fakturowania-mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Życzliwe i przyjazne wprowadzenie do pracy w zespole, wsparcie ze strony kolegów i przełożonego

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną w LUX MED, ubezpieczenie NNW oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Dodatkowy dzień wolny ( Dzień Veolii 14 sierpnia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne