Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. fakturowania

Jai KudoO firmie

Jai Kudo

Chodzieska 15

Poznań

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Szkolenia specjalistyczne na stanowisku pracy,
  • Pakiet benefitów.

Zadania:

  • Terminowe wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur oraz korekt),
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia dokumentów sprzedaży,
  • Przesyłanie faktur do klientów,
  • Opieka i współpraca z przydzielonymi handlowcami,
  • ścisła współpraca z innymi działami,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel,
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch,
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Dobra organizację czasu pracy,
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • UMOWA
    O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • DARMOWE OKULARY
  • IMPREZY I WYJAZDY INTEGRACYJNE
  • PROGRAM MULTISPORT
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • GRILLOWE
    PIĄTKI

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy