Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. fakturowania

Jai Kudo

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur oraz korekt),

  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia dokumentów sprzedaży,

  • Przesyłanie faktur do klientów,

  • Opieka i współpraca z przydzielonymi handlowcami,

  • Ścisła współpraca z innymi działami,

  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel,

  • Mile widziana znajomość systemu Comarch,

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • Dobra organizację czasu pracy,

  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Szkolenia specjalistyczne na stanowisku pracy,

  • Pakiet benefitów.

Jai Kudo

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

Przewiń do profilu firmy