Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

STENA Recycling Sp. z o.o.

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych i obciążeniowych oraz dokumentów dotyczących kompensat

  • Wprowadzanie do systemu komputerowego danych klientów i ich bieżąca aktualizacja

  • Korespondencja mailowa z kontrahentami – wyjaśnianie zaistniałych sytuacji, rozwiązywanie problemów

  • Inne zadania zlecone przez przełożoną

Nasze wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenia w pracy w dużej organizacji, na podobnym stanowisku

  • Skrupulatność, rzetelność i kultura osobista to Twoje cechy charakterystyczne

  • Sprawnie pracujesz z programami MS Office

  • Lubisz i dobrze się czujesz w pracy z liczbami i dokumentami

  • Odnajdujesz się i cenisz pracę zespołową

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie i nagrody

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Indywidualny plan wdrożenia i szkolenia rozwojowe finansowane przez firmę

  • Narzędzia ułatwiające sprawną komunikację i zdalną pracę zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień