Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Fakturowania

Bertrand Sp. z o.o. Sp.k.

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktury

  • Zapewnienie terminowego oraz zgodnego z wymogami wystawiania faktur

  • Przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych oraz raportów

  • Ścisła i rzetelna współpraca z innymi działami w zakresie procesu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości (lub w trakcie studiów)

  • Znajomość przepisów podatkowych VAT, CIT

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Inicjatywa i samodzielność

  • Rzetelność, uczciwość, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Znajomość Symfonii handel

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Wdrożenie przez wykwalifikowanego współpracownika

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Szansę na wywarcie wpływu na rozwój firmy

  • Wysokiej jakości narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach, zniżki do klubu fitness

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

BERTRAND SP. Z O.O. SP. K. to renomowany producent okien, drzwi i fasad. Na rynku istniejemy od 1969 roku spełniając marzenia klientów w całej Europie, USA i na antypodach. Do produkcji stosujemy nowoczesne technologie oraz wykorzystujemy naszą zaawansowaną wiedzę w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, nowoczesny park maszynowy, szeroką gamę materiałów od uznanych na rynku dostawców wysokiej jakości drewna różnych gatunków, systemów profilowych PCW i ALU, materiałów drewniano-aluminiowych i PCW-aluminiowych. Wysoka jakość naszych produktów i rozwiązań została potwierdzona licznymi certyfikatami wydanymi przez instytucje naukowo-badawcze w Polsce, Europie i USA oraz nagrodami przyznanymi nam przez organizacje branżowe.

Przewiń do profilu firmy