Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. finansów i administracji

Madkom S.A.O firmie

Madkom S.A.

aleja Zwycięstwa 96/98

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji, w tym o terminowe i kompletne przekazywanie dokumentów do biura rachunkowego

  • prowadzenie dokumentacji administracyjno-finansowej i elektronicznej ewidencji dokumentów księgowych

  • udział w procesie finansowego zamykania miesiąca i roku (przygotowanie zestawień dla biura księgowego do wystawiania faktur, nadzór nad kompletnością spływu dokumentów)

  • przygotowywanie zestawień finansowych

  • samodzielna obsługa systemu bankowego oraz prowadzenie kasy gotówkowej

  • obsługa należności i zobowiązań

  • raportowanie (GUS i inne instytucje zewnętrzne)

  • stała współpraca z biurem rachunkowym oraz ZUS, US, GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze finansowo-księgowym, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

  • wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach związanych z finansami

  • znajomość zakresu ustawy o rachunkowości, ustawy o PDOP/VAT

  • dobra znajomość MS Office (Excel)

  • mile widziana znajomość program CDN Optima

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niekorporacyjną kulturę pracy, zgrany zespołu i ludzkie podejścia do życia prywatnego

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobry dojazd do pracy w atrakcyjnej lokalizacji (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, (od stacji SKM Redłowo - 5 minut)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Madkom S.A.

W Madkom stawiamy na niekorporacyjną kulturę pracy.

Do współpracy zapraszamy ciekawe osobowości, pasjonatów, otwartych na pracę zespołową i feedback. Za każdym naszym produktem kryje się grupa utalentowanych osobowości. Mamy na pokładzie ponad 80 utalentowanych osób w dwóch lokalizacjach w Gdyni i w Krakowie, a rynku jesteśmy już 20 lat. Cały czas się rozwijamy i budujemy produkty IT do administracji publicznej

Przewiń do profilu firmy