Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansów i Księgowości

NOARK Electric Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie dokumentacji finansowej (faktury, proformy, faktury zaliczkowe) oraz wstępne przydzielanie wydatków do miejsc powstawania kosztów;

  • Wprowadzanie danych źródłowych do systemu finansowo-księgowego (Dynamics AX 2021 i Dynamics 365);

  • Przygotowywanie kompensat;

  • Monitorowanie rozrachunków klientów pod kątem braku płatności, opóźnień w płatnościach;

  • Prawidłowe dekretowanie dokumentów – pomoc w utrzymaniu archiwum dokumentów finansowych (zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej);

  • Wyjaśnianie zapytań klientów dotyczących fakturowania i płatności;

  • Analiza limitów kredytowych oraz sytuacji finansowej nowo pozyskanych klientów;

  • Przygotowanie zestawu dokumentów dla nowych klientów;

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów finansowych;

  • Pomoc w zamknięciu miesiąca (rezerwy);

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu usprawnienia procesów finansowych.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatniego roku uczelni wyższej, preferowane kierunki: ekonomia, księgowość, administracja;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowym;

  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustawy o podatku od towarów i usług;

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzinowym;

  • Precyzyjność w wykonywaniu zadań;

  • Pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość narzędzi informatycznych (MS Office).

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

  • Opracowanie ścieżki rozwoju związanej z finansami w ramach struktur NOARK;

  • Pracę na jednym z najnowszych programów finansowo-księgowych Microsoft Dynamics 365 oraz pracę z narzędziami BI (Power BI);

  • Wsparcie w procesie wdrożenia oraz w trakcie pracy;

  • Przyjazną, kameralną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • system premiowy

  • wewnątrzfirmowe wyzwania biegowe

  • biuro przyjazne czworonogom

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Pierwsza runda z działem HR

3

Druga runda z Twoim przełożonym

4

Testy/Ocena

NOARK Electric Sp. z o.o.

Noark Electric jest czołowym producentem i globalnym dostawcą niskonapięciowych komponentów elektrycznych. Jako część międzynarodowej grupy Chint Electric, Noark rozwijał się przez lata dzięki wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów, popartych pięcioletnią gwarancją. Obecnie Noark Electric zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie. Jesteśmy liderem w segmencie zabezpieczeń dla rynku PV. Nasze linie produktów obejmują wyłączniki, styczniki, przekaźniki i inteligentne systemy sterowania, zapewniając wydajne i niezawodne rozwiązania w zakresie dystrybucji energii i inteligentnej dystrybucji mocy w wielu sektorach przemysłu.

Jesteśmy dość młodą, szybko rosnąca firmą i taki jest też nasz zespół: otwarty i elastyczny, dzielący kulturę korporacyjną, która sprzyja wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń oraz pozwala rozwijać się nowym pomysłom w przyjaznym, nieformalnym środowisku pracy. Nieustannie dążymy do tego, by oferować najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom.

Obecnie do naszego zespołu w Polsce (biuro znajduje się w Poznaniu) poszukujemy entuzjastycznej i doświadczonej osoby zainteresowanej finansami i księgowością.

Przewiń do profilu firmy