Młodszy specjalista ds. finansów i księgowości z językiem niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla lidera w zakresie doradztwa biznesowego i nowych technologii z oddziałem w Krakowie, poszukujemy:

Młodszy specjalista ds. finansów i księgowości z językiem niemieckim.

Twój zakres obowiązków

  • Wstępna obróbka faktur: ręczna i elektroniczna,

  • Przetwarzanie faktur (PO, Non-PO, powtarzające się, dokumenty zaliczkowe),

  • Rozwiązywanie zapytań klientów,

  • Wspieranie procesu raportowania.

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do podjęcia pracy w międzynarodowej organizacji,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego (co najmniej na poziomie B2),

  • Orientacji na klienta,

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, pracy w zmiennym środowisku i pod presją czasu,

  • Dobre umiejętności analityczne,

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Będziesz pracować wśród ekspertów, a chęć uczenia się nowych rzeczy jest wspierana przez szeroki zakres szkoleń mających na celu doskonalenie Twoich umiejętności.

Pracodawca oferuje

  • Programy rozwojowe,

  • kursy zewnętrzne, współfinansowanie edukacji i certyfikatów,

  • platforma NEXT z bezpłatnym dostępem do materiałów Pluralsight,

  • TED talks,

  • Coursera oraz wirtualne szkolenia: np. Excel, VBA, RPA czy obsługa klienta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy