Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. finansów

Tokai COBEX Polska sp. z o.o.

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprawozdawczości finansowej oraz rozliczeń zgodnie z polskim prawem dewizowym

  • Przygotowanie raportów zgodnie z wymogami NBP i GUS oraz Grupy

  • Kontrola dokumentów płatniczych krajowych i zagranicznych przygotowanych do realizacji

  • Nadzór nad ubezpieczeniami komunikacyjnymi, gwarancjami zapłaty długu celnego

  • Współudział w procesie transakcji skarbowych: transakcje wymiany walut, wycena transakcji terminowych, naliczanie odsetek

  • Pomoc w spełnieniu wymagań dotyczących dokumentacji bankowej tj. przygotowanie wniosków, aktualizacja danych

  • Współudział przy zarządzaniu służbowymi kartami kredytowymi

  • Obsługa zapytań audytu wewnętrznego i zewnętrznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu bankowość, finanse lub pokrewne

  • Minimum 3 lata pracy na stanowisku związanym z bankowością i finansami

  • Znajomość zagadnień z zakresu bankowości, rachunkowości zarządczej oraz rynku pieniężnego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2)

  • Rzetelność, systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Pakiet powitalny i indywidualny proces wdrożenia

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, dofinansowanie do wczasów, karta MultiSport, karty przedpłacone, dofinansowanie do posiłków

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Szkolenia doskonalące oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku