Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Finansów

VFM Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w ramach zadań z obszaru finansów, księgowości, raportowania i controllingu,

  • Aktualizowanie danych w bazach oraz zapewnienie ich poprawności,

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych (uchwał, pełnomocnictw i innych),

  • Udział w pozyskiwaniu finansowania od sponsorów i instytucji, w tym pomoc w przygotowywaniu dokumentacji,

  • Sporządzanie umów, dokumentów, formularzy,

  • Sporządzanie zestawień, raportów i protokołów na potrzeby firmy,

  • Ewidencja i archiwizacja dokumentów,

  • Udział w procesach wdrożeniowych nowych rozwiązań IT,

  • Współpraca z działami firmy,

  • Inne zadania wynikające z bieżących potrzeb firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość Dokumentów Google lub pakietu Microsoft Office (oferujemy doszkolenie),

  • Zdolności analityczne,

  • Zaangażowanie, dokładność oraz uczciwość,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Dyspozycyjność w godzinach 9 - 17 od poniedziałku do piątku,

  • Mile widziany status studenta zaocznego.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w młodym i zaangażowanym zespole,

  • Szkolenie wdrażające oraz wsparcie ze strony zespołu,

  • Solidną dawkę wiedzy i udział w szkoleniach,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych - dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny,

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (biuro przy Dworcu Zachodnim).

O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

www.vfm.pl

www.facebook.pl/vfmre

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim wraz z określeniem swojej dyspozycyjności. To może być Twój pierwszy krok do kariery w naszej firmie :)

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.