Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansów

C&F

C&F

Domaniewska 50

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym dokumentów księgowych, wprowadzanie ich do systemu SOD oraz ich dekretacja;

  • Wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz z umowami z klientami;

  • Przygotowywanie raportu należności oraz wsparcie procesów windykacyjnych;

  • Administrowanie środkami trwałymi (wystawianie dokumentów księgowych związanych ze środkami trwałymi, uczestnictwo w inwentaryzacjach);

  • Weryfikacja rozliczeń krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych;

  • Weryfikacja i kontrola sald kont analitycznych i syntetycznych;

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami;

  • Obsługa dokumentacji związanej z samochodami należącymi do spółki;

  • Realizacja płatności zobowiązań zgodnie z ustalonymi procedurami;

  • Przygotowywanie dokumentów, pism i procedur z obszaru finansów (m.in. umowy darowizn, noty korygujące,);

  • Sporządzanie okresowych raportów finansowych a w szczególności raportów do GUS, NBP oraz PFRON;

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca, roku oraz w przygotowaniu rozliczeń CIT i VAT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1;

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej;

  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;

  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;

  • Nakierowanie na pozyskiwanie wiedzy i rozwój zawodowy.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Symfonia.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w uczciwej firmie – oferujemy pełen etat w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość skorzystania z super-elastycznego i szczodrego programu refundacji języka angielskiego, a także zagospodarowania przysługującego pracownikom indywidualnego budżetu rozwojowego;

  • Dostęp do klasycznych benefitów takich jak dofinansowanie opieki medycznej, kart sportowych czy preferencyjnej opcji ubezpieczenia na życie;

  • Całą masę aktywności pozazawodowych. Mamy wiele inicjatyw i programów dla pracowników np. drużynę biegaczy (z profesjonalnym trenerem), zajęcia jogi, ligę ping-ponga, spotkania integracyjne. Lubimy też pomagać - mamy swój program grantowy CF4GOOD i możliwość zgłaszania do niego celów charytatywnych;

  • Pracę w miejscu, które szanuje ludzi i opiera się na współpracy, a nie rywalizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • Ostatni rok był dla nas rekordowy – zarówno pod kątem przychodowym, jak i zatrudnienia nowych osób. Firma stale rośnie, jest nas już ponad 400 osób i potrzeby organizacyjne są coraz większe. Obecnie szukamy osoby, która wesprze nas w obszarze finansowym.

C&F

C&F is a technology services company providing innovative solutions in Data Management, Big Data, Advanced Analytics and Compliance. With a highly integrated team of 420+ experts, for nearly 20 years, C&F has been delivering superior engineering and premium operations to Fortune 500 companies, primarily in the Life Science industry.

Przewiń do profilu firmy