Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. finansowo - księgowych

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

EPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja umowami najmu: analiza, wprowadzanie ich do systemu, wykonywanie wynikających z umów uprawnień finansowych Wynajmującego (m.in. naliczeń, egzekwowanie warunków)

  • Współpraca z zespołem CH w tworzeniu rocznego budżetu, sporządzanie cyklicznych raportów z wykonania budżetu, analiza odchyleń oraz przyczyn ich powstawania

  • Współpraca przy rozliczaniu Najemców, kontakt z Najemcami

  • Współpraca przy windykacji należności

  • Obsługa systemu finansowego

  • Sporządzanie bieżących raportów i analiza zapisów umów najmu oraz finansowych dla potrzeb Dyrektora CH oraz Zarządu

Nasze wymagania

  • znajomość MS Office, Excel na poziomie zaawansowanym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka angielskiego, poziom B2

  • doświadczenie w fakturowaniu, raportowaniu, analizie danych liczbowych;

  • mile widziane doświadczenie kierunkowe w branży nieruchomości

  • proaktywna postawa i łatwość nawiązywania kontaktów,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • dostęp do platformy grywalizacyjnej z atrakcyjną kafeterią