Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Finansowo- Księgowych

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie i weryfikacja dokumentów sprzedażowych i korekt sprzedaży, dbanie o ich poprawność,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno- rachunkowym (m.in. faktury sprzedaży, faktury zakupu, korekty sprzedaży),

  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • monitorowanie należności i zobowiązań,

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji między biurem a magazynem,

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji finansowej,

  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej związanej z rachunkowością / finansami,

  • mile widziana znajomość programu Raks SQL

  • średniozaawansowana znajomość obsługi komputera (Excel, Word) oraz urządzeń biurowych,

  • odpowiedzialność, systematyczność, skrupulatność, zaangażowanie,

  • chęć nauki i rozwijania własnych umiejętności,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna).

O nas

Primavera Parfum Sp. z o.o. Sp.k. ​to jeden z największych dostawców hurtowych i detalicznych produktów segmentu Beauty w Polsce. W portfolio swoich klientów posiada szereg globalnych koncernów z autoryzacją dystrybucji.

Grupa Primavera Parfum obsługuje ponadto wiele projektów digitalowych swoich partnerów, zapewniając im kompleksowe usługi e-commerce, reklamowe, marketingowe, programistyczne oraz obsługi klienta