Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

SUPERAUTO24 COM SP Z O O

  • Stalowa 16, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stalowa 16

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich rejestracja w systemie finansowo - księgowym.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

  • Rozliczanie delegacji i bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.

  • Pomoc w sporządzaniu raportów dla celów wewnętrznych w zakresie przychodów, kosztów, wyników finansowych i realizacji budżetu, majątku obrotowego oraz KPI na potrzeby kierownictwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, w zakresie finansów).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • Chęci do nauki i rozwijania swojej wiedzy i umiejętności.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywności i zaangażowania.

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do Holdingu Wirtualna Polska S.A.

  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Prezenty dla dzieci z okazji Mikołaja i Dnia Dziecka

Superauto to lider sprzedaży nowych samochodów online oraz największy operator leasingowo-kredytowy w zakresie ich finansowania. To zdobywca 2 miejsca w rankingu Pulsu Biznesu w kategorii e-Gazele biznesu 2021. Od grudnia 2018 większościowym udziałowcem spółki jest Wirtualna Polska Holding S.A.

Superauto to niepowtarzalna atmosfera pracy i dbałość o swoich pracowników przekładające się bezpośrednio na ich zaangażowanie w pracę, o czym świadczy otrzymanie tytułu Best Employer 2020 w badaniu przeprowadzonym przez międzynarodową firmę Kincentric.

Przewiń do profilu firmy