Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

VTS Sp. z o.o.O firmie

VTS Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 472C Olivia Star

Gdańsk

Jesteśmy grupą spółek, kreującą zaawansowane urządzenia techniczne. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w sektorach, w których działamy, od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w ramach globalnej grupy spółek budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Dołączając do naszego zespołu:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej globalnej struktury oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się kluczowym elementem międzynarodowego zespołu
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze, w tym rozwój przez podróże do naszych oddziałów zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych miejscach świata
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

Obowiązki na stanowisku:

  • Generowanie i weryfikacja systemowych raportów z obszaru finansowo-księgowego
  • Organizacyjna koordynacja cyklicznych procesów finansowo – księgowych, w tym zamknięcia miesiąca Spółki i Grupy kapitałowej
  • Opracowywanie kalkulacji na potrzeby zespołu (np. opłaty, odsetki, rezerwy, kursy walut)
  • Wsparcie wewnętrznych procesów akceptacji wydatków i obiegu faktur
  • Realizacja przelewów
  • Nadzór nad środkami trwałymi
  • Raportowanie GUS, NBP, INTRASTAT
  • Bieżące wsparcie zespołu finansowego oraz księgowego

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • Takie cechy jak: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu, punktualność i samodzielność
  • Podstawową znajomość procesów finansowych
  • Praktyczną znajomość Excela
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartość na pracę w środowisku, w którym pojęcie „dynamika” nie jest wyłącznie pustym hasłem
  • Umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz codziennej pracy w kulturze „multi – kulti”
  • I coś, co wszyscy cenimy w sobie najbardziej „team player spirit”!

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne