Młodszy Specjalista ds. Finansowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Młodszy Specjalista ds. finansowych
    Gdańsk 31838/001

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie rozwijać się w dziale finansowym, a jej bezpośrednimi przełożonymi będą Kierownik Finansowy i Head of Treasury.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, która funkcjonuje i rozwija swoją działalność w branży konstrukcyjno-budowlanej, po podjęciu strategicznych decyzji o rozwoju działalności w Polsce, poszukujemy ambitnej osoby, która wzmocni dział finansów na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. finansowych.

    Opis stanowiska

    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Obsługa, uzgadnianie i analiza gwarancji bankowych
    • Współpraca z bankami w zakresie gwarancji bankowych
    • Przygotowywanie zestawień w zakresie gwarancji bankowych oraz kredytów
    • Monitorowanie należności
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku

    Profil kandydata

    • Mile widziane wykształcenie finansowe/ekonomiczne
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
    • Duża samodzielność oraz zdolności interpersonalne
    • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego
    • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność
    • Umiejętność ustalania priorytetów

    Oferujemy

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Umowę o pracę
    • Wsparcie zgranego zespołu
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców