Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VIVE Textile Recycling

Olszewskiego 6

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze spółek VIVE Group w zakresie administracji, kredytów, pożyczek, rachunków bankowych, kart służbowych.
  • Współpraca z działem księgowości i kontrolingu w ramach wsparcia przy monitorowaniu procesów finansowych.
  • Analizowanie terminowości realizowanych płatności, struktury zobowiązań i należności.
  • Współpraca z zespołem w zakresie monitorowania stanu środków pieniężnych zobowiązań i należności.
  • Wsparcie obszaru w prowadzeniu terminarza płatności, dokonywania przelewów i księgowania wyciągów bankowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia, kontroling).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,
  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru.
  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną.
  • Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Dołącz do nas i uwolnij swoją kreatywność w interesujących, różnorodnych projektach! Bo recycling w VIVE Group to tak naprawdę dopiero początek. Wspólnie zmieniamy jego postrzeganie i udowadniamy, jak ogromne ma możliwości. Ławka stworzona z niechcianych ubrań? Oczywiście!

Działając od 29 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Młodszy Specjalista ds. Finansowych, Olszewskiego 6, Kielce