Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. finansowych (KYC) z j. szwedzkim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Młodszy Specjalista ds. finansowych (KYC)

    z j. szwedzkim

    Miasto: Łódź
    BPO/SWE/Ł3994/18

    Zadania:

    -monitorowanie transakcji klientów (KYC)

    -świadczenie profesjonalnych usług binzesowych w zakresie dedykowanego zespołu/projektu

    -spełnienie przypisanych KPI zgodnie z potrzebami klienta

    -praca nad poprawą jakości i efektywności przydzielonych zadań i procesów

    -udział w organizacji szkoleń

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    -doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

    -zaawansowana znajomość języka szwedzkiego (min. B2+)

    -bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    -mile widziane zainteresowanie branżą finansów

    -doskonałe podejście do klienta

    -dobra znajomość pakietu MS Office

    -umiejętność pracy pod presją czasu

    Nasz Klient oferuje:

    -szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

    -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    -szansa na udział w interesujących projektach

    -pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie)

    -pakiet relokacyjny

    -możliwośc pracy w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.