Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. finansowych

Sciendo

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administracja rachunkami bankowymi firmy, przygotowywanie przelewów,

  • opisywanie dokumentów dla księgowości, rozliczanie wydatków pracowniczych,

  • naliczanie prowizji od sprzedaży,

  • sporządzanie raportów i zestawień dla udziałowców i zarządu spółki,

  • pomoc w przygotowaniu rocznego budżetu spółki

  • analiza danych biznesowych,

  • współpraca z działem administracji oraz księgowością.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • znajomość zasad rachunkowości i controllingu (preferowane wykształcenie wyższe w kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia etc),

  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów kierunkowych, bądź osoby na początku ścieżki zawodowej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,

  • umiejętność organizacji swojej pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • skrupulatność, dokładność, dyskrecja, umiejętność pracy z dużą ilością informacji.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej lub pracy w naszej lokalizacji (wygodne biuro, okolice metra Stare Bielany w Warszawie),

  • stabilne zatrudnienie,

  • komputer oraz telefon służbowy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,

  • elastyczne godziny pracy,

  • ciekawą i samodzielną pracę w środowisku międzynarodowym,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • prosty i przejrzysty proces rekrutacyjny.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Sciendo

Firma De Gruyter Poland działająca pod marką Sciendo (www.sciendo.com) jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych usług wydawniczych na światowym rynku publikacji naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego (obydwa dokumenty w języku angielskim).

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.