Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. finansowych

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

umowa o pracę
4 7005 700 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 9006 700 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące raportowanie do instytucji finansowych (banki, fundusze obligatariusze etc.;),

  • Obsługa narzędzi analitycznych w Excelu,

  • Sporządzanie zestawień,

  • Koordynacja, organizacja i kontrola obiegu dokumentów w dziale.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane doświadczenie w bankowości przedsiębiorstw,

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii i zarządzania

  • Podstawowa wiedza z zakresu ekonomii, aktualnej sytuacji na rynkach finansowych oraz usług bankowych dla przedsiębiorstw,

  • Bardzo dobra znajomość Ms Office w tym zaawansowana znajomość MS Excel,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność analizy finansowej przedsiębiorstwa.

To oferujemy

  • długofalową współpracę w ramach holdingu, obejmującego 40 podmiotów z różnych branż, prężnie rozwijającego z roku na roku spektrum działalności o nowe spółki i sektory biznesu,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę lub umowa B2B),

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, 30% zniżka w lokalu gastronomicznym mieszczącym się w budynku)

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników