Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. finansowych - Referent ds. finansowych

Hydrosolar Górny ŚląskO firmie

  • Boczna 6, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Hydrosolar Górny Śląsk

Boczna 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych oraz ich weryfikacja

  • współpraca z firmą ubezpieczeniową

  • współpraca z firmą windykacyjną

  • motywowanie dłużników do zapłaty

  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

  • monitorowanie czynności organów egzekucyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - preferowane ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z zakresu finansów i księgowości

  • dobra umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem

  • ukierunkowanie na pracę w zespole oraz na osiągnięcie założonych celów

  • sumienność, dokładność, skrupulatność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie

  • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej liderem na rynku w branży grzewczej i sanitarnej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny

  • możliwość stałego rozwoju w strukturach sprzedaży lokalnej oraz ogólnopolskiej

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • karty Multisport i pakiety medyczne

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych i sieci zewnętrznych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy w Żorach.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli wierzysz, że pozytywne nastawienie + wiedza i umiejętności = sukces

Jednocześnie jesteś osobą ambitną, sumienną i chcesz się rozwijać

TO NA CIEBIE CZEKAMY!

Wszystkim wybranym kandydatom zapewniamy ciekawą i samodzielną pracę stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego, motywujące warunki pracy i stabilność zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.