Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. finansowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kariera

    Warszawa

    Kim jesteśmy:

    Jesteśmy strategicznym partnerem Microsoft i dostawcą rozwiązań z zakresu Core Infrastructure, ITSM, Business Productivity, Power BI i Data Center dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji edukacyjnych i służby zdrowia. Prowadzimy analizy biznesowe, tworzymy koncepcje rozwoju IT, projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne i systemy dedykowane. Nasze Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft i centrum egzaminacyjnym PEARSON VUE.

    Zadania:

    • obsługa należności i bieżąca kontrola rozrachunków
    • monitorowanie i egzekwowanie płatności
    • prowadzenie działań windykacyjnych w stosunku do dłużników (wezwania do zapłaty, negocjacje, współpraca z działami handlowymi)
    • uzgadniania sald na rachunkach i wyjaśniania nieprawidłowości
    • ewidencja wyciągów bankowych dotyczących należności
    • ewidencja i aktualizacja faktur korygujących
    • wsparcie działu w bieżących działaniach

    Oczekiwania:

    • podstawowa wiedza z zakresu zasad rachunkowości
    • dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
    • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność planowania i organizacji pracy
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • dofinansowanie opieki zdrowotnej, zajęć sportowych i ubezpieczenia na życie
    • bezpłatny kurs z języka angielskiego i hiszpańskiego
    • owocowe poniedziałki 😉