Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. finansowych ze znajomością j. angielskiego

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma De Gruyter Poland działająca pod marką Sciendo (www.sciendo.com) jest jednym z czołowych dostawców profesjonalnych usług wydawniczych na światowym rynku publikacji naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Młodszy specjalista ds. finansowych
    ze znajomością j. angielskiego

    OBOWIĄZKI

    • możliwość pracy w domu gdziekolwiek w Polsce albo w biurze w Warszawie
    • administracja rachunkami bankowymi firmy, przygotowywanie przelewów,
    • opisywanie dokumentów dla księgowości, rozliczanie wydatków pracowniczych,
    • naliczanie prowizji od sprzedaży,
    • sporządzanie raportów i zestawień dla udziałowców i zarządu spółki,
    • analiza danych biznesowych,
    • współpraca z działem administracji oraz księgowością.

    WYMAGANIA

    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • znajomość zasad rachunkowości i controllingu (preferowane wykształcenie wyższe w kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia etc),
    • mile widziani studenci ostatnich lat studiów kierunkowych, bądź osoby na początku ścieżki zawodowej,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
    • w przypadku pracy zdalnej, umiejętność pracy bez stałego nadzoru
    • skrupulatność, dokładność, dyskrecja, umiejętność pracy z dużą ilością informacji.

    OFERUJEMY

    • możliwość pracy zdalnej lub pracy w naszym biurze (okolice stacji metra Stare Bielany),
    • stabilne zatrudnienie,
    • komputer oraz telefon służbowy,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,
    • elastyczne godziny pracy,
    • ciekawą i samodzielną pracę w środowisku międzynarodowym,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • pracę w młodym i dynamicznym  zespole,
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
    • prosty i przejrzysty proces rekrutacyjny.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego.

    Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj