Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Floty i Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje kluczowe zadania:

    • Obsługa floty samochodowej zgodnie z wewnętrznymi regulacjami Firmy.
    • Prowadzenie ewidencji użytkowników / kontrola wykorzystania samochodów służbowych zgodnie z wewnętrznymi regulacjami Firmy.
    • Wykonywanie czynności mających na celu utrzymanie floty samochodowej w optymalnym stanie.
    • Współpraca z firmami dostarczającymi usługi na rzecz floty.
    • Wykonywanie prac administracyjnych na rzecz centrali (udział w procesach remontowych, przeprowadzkowych, prace techniczne).
    • Drobne zakupy na polecenie Kierownika ds. Administracji.
    • Wsparcie i pomoc techniczna dla pracowników centrali.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Czynnego prawa jazdy.
    • Zainteresowań związanych z motoryzacją.
    • Umiejętności technicznych tzw. „złota rączka”.
    • Umiejętności pracy w zespole.

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

    • Umowę o pracę.
    • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego.
    • Możliwość pracy ze zgranym, zmotywowanym zespołem.
    • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy
    • Kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
    • Imprezy integracyjne, eventy, wspólne wyjścia.
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonych przez Administratora Danych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pana takiej zgody, prosimy o nie klikanie tego przycisku.