Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. floty samochodowej i administracji

ManpowerGroup

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna i operacyjna floty samochodowej

  • Współpraca z firmami branży CFM

  • Obsługa administracyjna pracowników spółki z całej Polski (benefity, koordynacja usług archiwizacji, usług pocztowych, zamówienia wizytówek i inne)

  • Rozliczanie wydatków w wewnętrznym systemie obiegu FV spółki, związanych głównie z powyższymi usługami

  • Bieżąca współpraca z pracownikami działu oraz innymi działami (IT, marketing, księgowość)

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z rozliczaniem wydatków spółki/faktur zakupu

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra organizacji pracy, nastawienie na realizację celów oraz chęć rozwoju w dziale administracji i zakupów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w modelu hybrydowym w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego

  • Dużą samodzielność w działaniu i otwartość na inicjatywę

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup

  • Bogatą ofertę szkoleniową przygotowywaną przez Naszych trenerów, obejmującą tematykę rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, platforma kafeteryjna, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy