Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Floty

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DTS Flota - to właśnie dzięki niej każdego dnia obsługujemy setki zleceń dziennie, od transportu drobnicowego, poprzez transport całopojazdowy, usługi home delivery, aż po usługi przeprowadzkowe dla firm i Klientów indywidualnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Za co będziesz odpowiedzialny/a:

    • Prowadzenie dokumentacji flotowej oraz procesowanie umów z dostawcami
    • Współpraca z dostawcami i obsługa klienta wewnętrznego
    • Obsługa floty samochodowej oraz wsparcie w logistyce floty
    • Systematyczna aktualizacja danych w systemach wewnętrznych
    • Inne zadania z obszaru administracji i zakupów
    • Raportowanie efektów swojej pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
    • Dobra obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Ważne prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane zainteresowania motoryzacyjne

    Oferujemy:

    • Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach
    • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole ludzi
    • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
    • Jasno określoną ścieżkę kariery
    • Zajęcia sportowe
    • Opiekę medyczną
    • Siłownię i saunę w siedzibie firmy
    • Pyszną kawę ;)

    Wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

    Dołącz do nas!