Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Floty

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjna obsługa floty;

  • Wsparcie i reagowanie na potrzeby użytkowników pojazdów;

  • Administracja dokumentacją urzędową oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej floty;

  • Nadzór nad stanem technicznym pojazdów, koordynację przeglądów serwisowych, autoryzacja i weryfikacja napraw, akceptacja faktur kosztowych;

  • Tworzenie ewidencji eksploatacji pojazdów oraz rozliczanie kart paliwowych;

  • Kontrola użytkowania pojazdów wyposażonych w GPS;

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych;

  • Inne prace w obszarze floty zlecone przez przełożonego, w tym przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą flotą pojazdów, mile widziane doświadczenie w pracy w wypożyczalni samochodów;

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie technologii napraw i serwisowania pojazdów;

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników