Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Franczyzy

DOZ S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • analizowanie i weryfikowanie danych
  • przygotowywanie korespondencji i dokumentacji
  • realizacja powierzonych zadań ilościowych i jakościowych
  • usprawnianie procesów biznesowych
  • aktywna, bieżąca współpraca z innymi Działami w Firmie

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w tworzeniu dokumentacji i prezentacji
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty naszych marek
 Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy