Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. geologii złożowej i gospodarczej w Zakładzie Geologii Złożowej i Gospodarczej PIG-PIB.

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

Rakowiecka 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie realizowanie zadań państwowej służby geologicznej z zakresu geologii złożowej i gospodarczej m.in.:

  • Wprowadzanie oraz weryfikacja informacji przestrzennej i opisowej dotyczącej położenia otworów wiertniczych z dokumentacji geologicznych złóż kopalin oraz dokumentacji geologicznych niekończących się udokumentowaniem złoża kopaliny, do podsystemu Otwory Centralnej Bazy Danych Geologicznych;

  • Realizowanie zadań związanych z prowadzeniem baz danych PIG-PIB m.in. analizowanie, przetwarzanie (w tym cyfryzacja), weryfikacja, harmonizacja i udostępnianie informacji;

  • Współpraca w zakresie geologii regionalnej i naftowej oraz surowcowej przy tworzeniu modeli regionalnej budowy geologicznej oraz opracowań regionalnych;

  • Udział w projektach prowadzących do ustalenia zasobów złóż kopalin, odnowienia i zabezpieczenia bazy surowcowej;

  • Sporządzanie map i załączników graficznych;

  • Przygotowanie materiałów publikowanych w Internecie i prezentowanych na konferencjach;

  • Udział w pracach i pomiarach terenowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe w zakresie geologii lub nauk pokrewnych;

  • Znajomość programów graficznych (CorelDraw lub pokrewne);

  • Znajomość języka angielskiego (B2);

  • Znajomość zagadnień związanych z prawem geologicznym i górniczym;

  • Gotowość do udziału w wyjazdach terenowych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office;

  • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi (bazami danych) w zakresie przetwarzania danych;

  • Przestrzennych i opisowych w dziedzinie dotyczącej środowiska;

  • Umiejętność obsługi oprogramowania GIS (ArcGIS, QGIS lub podobne);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Łatwość w prowadzeniu komunikacji telefonicznej i elektronicznej oraz umiejętność redakcji tekstów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Wynagrodzenie oparte o przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy PIG-PIB;

  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 6-10);

  • Benefity pozapłacowe (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport);

  • Pakiet socjalny;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach m.in. dostęp do platformy e-learning o tematyce systemów informacji przestrzennej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • ubezpieczenie grupowe w PZU

  • karta Multisport

Wymagane dokumenty

  • CV wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie ze wzorem na końcu ogłoszenia.

  • List motywacyjny.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje i doświadczenie w pracy zawodowej.

  • Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych.

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 22.07.2022
  • email

    wpisując w temacie „Rekrutacja GZG – młodszy specjalista ds. geologii złożowej i gospodarczej 2”

    [email protected]
  • pocztą

    Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy; ul. Rakowiecka 4;

    00-975 Warszawa, Dział Spraw Personalnych z dopiskiem: „Rekrutacja GZG – młodszy specjalista ds. geologii złożowej i gospodarczej 2” z podaniem imienia i nazwiska w lewym górnym rogu.

  • osobiście

    : w kancelarii ogólnej, pokój nr 1, w godz. 08:15–16.15 w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Rekrutacja GZG – młodszy specjalista ds. geologii złożowej i gospodarczej 2” z podaniem imienia i nazwiska w lewym górnym rogu.

Inne informacje:

  • kandydaci są proszeni o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej;

  • wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać;

  • po zakończeniu procesu rekrutacji dokumenty złożone przez kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni, zostaną komisyjnie zniszczone;

  • zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami;

  • dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 4592246;

  • dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły do Działu Spraw Personalnych w terminie ustalonym w ogłoszeniu.

Dyrektor Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego ogłasza konkurs na stanowisko młodszy specjalista ds. geologii złożowej i gospodarczej w Zakładzie Geologii Złożowej i Gospodarczej PIG-PIB.

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: 1 – umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa

Przewiń do profilu firmy