Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. google ads, social media

LETSPRO sp. z o.o.

umowa zlecenie
3 6007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kreatywnych ludzi o pozytywnym nastawieniu do życia. Poszukujemy osoby, która posługuje się swobodnie w Google Adwords i Social mediach oraz w Excelu. Dodatkowo porozumiewa się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym. Pomysłowość, innowacyjność, sumienność, lojalność, elastyczność, samodzielność to cechy, na które stawiamy wśród naszych kandydatów.

  • Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie kampanii w Google Ads

  • Analiza i optymalizacja działań w Google Ads

  • Testowanie nowości

  • Budowanie długoterminowej strategii SEM

  • Współpraca z zespołem e-commerce, raportowanie oraz prezentowanie wyników.

  • Charakterystyka stanowiska:

  • Dział projektowo-sprzedażowy.

  • Pracujemy w modelu no office.

  • Oznacza to, że Twoje miejsce pracy może znajdować się gdziekolwiek gdzie przebywasz*

  • Sam organizujesz swoją pracę, a my oczekujemy, że zadania będą wykonane solidnie i na czas.

Nasze wymagania

  • Swobodny dostęp do Internetu

  • Komunikatywność, Sumienność

  • Otwartość i pozytywne nastawienie do pracy

  • Pomysłowość, Uczciwość, Lojalność, Elastyczność

  • znajomość narzędzia Google Ads

  • dobra znajomość excel

  • sumienność, samodzielność oraz odpowiedzialność

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

To oferujemy

  • Doskonałe środowisko pracy dla dobrze zorganizowanej osoby.

  • Zgrany, wspierający się nawzajem i dobrze współpracujący zespół, wolny od konfliktów i rywalizacji.

  • Jasne zasady i oczekiwania.

  • Jasne kryteria i zakres obowiązków.

  • Możliwość doskonalenia własnych umiejętności.

  • Dowolna dopuszczalna prawem forma umowy*

  • Oferujemy współprace w oparciu o Twoją działalność gospodarczą ale także umowę o pracę i zlecenie

  • Sam decydujesz, w jaki sposób będziemy się rozliczać.

  • Warunki:

  • Wynagrodzenie początkowe na poziomie 3600 brutto wraz z kosztami pracodawcy.

  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego, co miesiąc bonus % od obrotu firmy, po okresie wstępnym.

O nas

Funkcjonujemy na rynku Europejskim od 2008 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów eksploatacyjnych do drukowania. Pracujemy w środowisku międzynarodowym mamy zespoły w UK, PL i Chinach. Praktykujemy najwyższą dbałość o sprawy klienta. Pracujemy głównie na platformach Amazon’a oraz eBay’a ale mamy też własne strony internetowe.

Aplikować można za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w Aplikuj

Podstawą do wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest poprawnie wypełniony formularz rekrutacyjny.

Na pytania w formularzu odpowiadamy w języku Angielskim

Nie odpowiadamy na zgłoszenia poprzez wiadomości prywatne.

Nie czytamy CV.

Odpowiadamy na wszystkie poprawnie złożone zgłoszenia.