Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. gospodarki magazynowej

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie stanu magazynowego.

  • Planowanie oraz weryfikacja zasobów.

  • Systemowe wydawanie materiału do produkcji.

  • Wyrywkowa kontrola jakości materiału.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i jakościowej.

  • Obsługa procesów reklamacyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość MS Office.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Systematyczność oraz umiejętność planowania.

  • Komunikatywność.

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w systemie II zmian.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Szereg benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, dodatki okolicznościowe.

  • Program wdrożeniowy oraz pakiet szkoleń po okresie wdrożenia.

  • Pracę w firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.