Młodszy Specjalista ds. gospodarki materiałowej

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

  • Prosta 21, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu

  • Dzienne monitorowanie poziomu zamówień i zarządzanie nimi w systemie

  • Poziomowanie zamówień w odniesieniu do możliwości produkcyjnych maszyn

  • Analiza prognoz

  • Monitorowanie ważności wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w planowaniu wyrobów, produkcji lub pokrewne

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość Excela

  • Otwartość na współpracę i działanie zespołowe

  • Skrupulatność i uważność na szczegóły

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność dynamicznego działania w zmieniającym się środowisku

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Premię miesięczną do 15%

  • Bezpieczne miejsce pracy - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków jest naszym priorytetem

  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

  • Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy