Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. grafiki

INVADO Sp. z o.o.

Leśna 2

Dzielna (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prezentacji i dokumentów,

  • Tworzenie grafik uzupełniających duże projekty (infografiki, schematy, wykresy ikony),

  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby social media,

  • Wsparcie zespołu w bieżącej pracy przy projektach.

Nasze wymagania

  • Kreatywność oraz samodzielność,

  • Komunikatywność i odpowiedzialność za realizowane projekty,

  • Terminowość i dobra organizacja pracy,

  • Podstawowa znajomość pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop),

  • Dobra znajomość programu MS POWER POINT, MS WORD i MS EXCEL,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku grafika.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim,

  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim,

  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,

  • Środowisko pracy doceniające różnorodność,

  • Bezpłatny parking,

  • Bezpłatny transport do pracy na linii Częstochowa-Dzielna,

  • Program rekomendacji pracowników.

Firma INVADO Sp. z o.o. to producent drzwi wewnętrznych, należący obecnie do grupy Arbonia. Działamy aktywnie na rynku polskim – obecnie jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów drzwi. Stolarka drzwiowa to nasza pasja, która pozwala rozwijać się i wyznaczać trendy w branży. Konkurujemy z najlepszymi firmami, stawiając sobie za cel jakość i precyzję, ponadczasowość i nowoczesność.

Przewiń do profilu firmy