Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. handlowo – administracyjnych

TLC MANAGEMENT M. T. LINGEFELT SPÓŁKA JAWNA

Józefa Marcika 12

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Stacjonarna obsługa klienta w zakresie sprzedaży asortymentu spółki

  • Aktywne wsparcie pracy doradcy handlowego

  • Przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne - udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach

  • Zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania sekretariatu biura

  • Organizacja i obsługa spotkań biurowych

  • Organizacja wyjazdów służbowych pracowników

  • Bieżąca współpraca z zarządem i pracownikami spółki

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży - obsłudze klienta

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy - możliwy niepełny etat i praca hybrydowa

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju, kursy i szkolenia pracownicze

  • Wsparcie zespołu

  • Szwedzką kulturę pracy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku?

Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego?

Obecnie szukamy młodej, ambitnej osoby do biura w Krakowie na stanowisko: Asystent ds. handlowych i administracyjnych.

Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o pewnej pozycji na rynku, zachęcamy do składania aplikacji klikając w przycisk Aplikuj szybko.

TLC to wiodący producent schodów i konstrukcji stalowych oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej grupy, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy