Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. zakupów / analiz zakupowych

Stokrotka Sp. z o.o.

  • Projektowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Projektowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kupca w zarządzaniu kategorią produktów

  • Tworzenie raportów i analiz na zlecenie przełożonego

  • Monitorowanie danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów

  • Przygotowywanie umów, dbanie o prawidłowość dokumentacji i przebieg procesu zakupowego

  • Ewidencja danych w systemie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy

  • Orientacja na wyniki i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia