Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. handlowych

Comp S.A. Oddział Nowy Sącz - NOVITUS Centrum Technologii Sprzedaży

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny kontakt z dotychczasowymi i nowymi klientami,

  • przygotowanie ofert i wycen dla stałych oraz potencjalnych klientów,

  • przygotowanie i realizacja sprzedaży (wystawianie faktur, dokumentów wysyłkowych, monitorowanie realizacji zamówień),

  • przygotowanie raportów i zestawień,

  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • umiejętność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • znajomość technik efektywnej sprzedaży,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, inicjatywa

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość systemu SAP R/3

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji na rynku IT,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • dobrą atmosferę pracy w otwartym, ambitnym zespole,

  • szkolenia produktowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • narzędzia pracy wspierające realizację celów.

W związku z rozwojem COMP SA Oddział Nowy Sącz, NOVITUS – Centrum Technologii Sprzedaży – firma działająca w branży nowoczesnych technologii elektronicznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Młodszy specjalista ds. handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do 13 sierpnia 2021r.