Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego

Livingston Poland Sp. z o.o.

3 3004 500 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy pracowników do rozrastających się działów zajmujących się m.in.:

  • Importem - obsługą zgłoszeń celnych, analizą dokumentów i danych klienta

  • Eksportem - sprawdzaniem poprawności dokumentacji handlowej, odprawami celnymi, wsparciem w organizacji eksportu

  • Kalkulacją pochodzenia towaru i świadectwami pochodzenia towarów, które mają olbrzymi wpływ na stawkę cła

  • Uzgadnianiem transakcji - porównywaniem danych księgowych z importowymi oraz przygotowywaniem potencjalnych korekt do urzędu celnego

  • Współpracą z agencjami celnymi - nadzorowaniem poprawności dokumentacji tworzonej przez agencje celne w różnych krajach Europy, kontrolą poprawności ich faktur

  • Wspieraniem klientów we wszystkich sprawach celnych i rozwiązywaniem ich ,,nierozwiązywalnych’’ problemów

Nasze wymagania

  • You speak English - Musisz komunikować się w języku angielskim – znajomość na poziomie przynajmniej B1

  • Lubisz analizować dane, pracować z dokumentami oraz masz oko do szczegółów

  • Znasz dobrze Excela albo chcesz się go nauczyć na wyższym poziomie

  • Chcesz pracować w godzinach: 10-18 lub co drugi tydzień w godzinach 13-21/9-17 lub w trybie 3 - zmianowym - 6-14, 14-22, 22-6? W kwestionariuszu aplikacyjnym zaznaczysz preferowane przez Ciebie godziny pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie lub wykształcenie w obszarze logistyki lub obsługi celnej - Jeśli go nie masz, to powinieneś mieć chęć i motywację do poznania nowej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Spodziewaj się od nas pracy:

  • Na podstawie umowy o pracę

  • Na firmowym sprzęcie (laptop i 2 ekrany)

  • Zdalnej lub w modelu hybrydowym

  • Do której przygotujemy Cię poprzez kompleksowy program szkoleń. Nie masz doświadczenia w sprawach celnych, nie bój się, wyszkolimy Cię!

  • W której będziesz mógł się rozwijać

  • W której 90% menadżerów zaczynało od takiego stanowiska, jak to na które aplikujesz

  • W zespołach, które są zróżnicowane pod każdym względem i świetnie wspólnie pracują

  • W przyjaznej atmosferze, z pozytywnie nastawionymi i wspierającymi Cię ludźmi

  • W nowoczesnym biurze (Biznes Park przy ul. Kraszewskiego), gdzie napijesz się kawy z najlepszej bydgoskiej palarni

Oczekuj od nas pakietu benefitów:

  • Opieka medyczna - pakiet premium dla Ciebie i Twojej rodziny lub partnerki/partnera

  • Karta Multisport Benefit

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie (w wysokości 2-krotności Twojego rocznego wynagrodzenia) i dla współmałżonka/partnera (w wysokości 35 tys. zł)

  • PPK z Nationale Nederlanden

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie okularów

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę celną oraz doradztwo w handlu międzynarodowym. Dla naszych klientów kontrolujemy przepisy celne oraz przygotowujemy dokumentację celną i podatkową. Z powodzeniem przeprowadziliśmy ich przez Brexit.

Działamy w Europie od 20 lat - mamy biura w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Belgii. Ale sercem naszych operacji w Europie jest Bydgoszcz.

W ciągu ostatniego półtora roku liczba pracowników w Bydgoszczy podwoiła się, jest nas teraz ponad 300 i ciągle się rozwijamy. Właśnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby poznać tematykę celną oraz pracować w gronie świetnych specjalistów i przemiłych koleżanek i kolegów. Szukamy ludzi, którzy chcą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie, jak i na tych którzy chcą dopiero rozpoczynać swoją zawodową karierę.

Przewiń do profilu firmy