Młodszy Specjalista ds. handlu międzynarodowego z jęz. Angielskim

Livingston Poland Sp. z o.o.O firmie

3 6004 250 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników do 8 rozrastających się działów zajmujących się m.in.:

• Importem - obsługą zgłoszeń celnych, analizą dokumentów i danych klienta.

• Eksportem - sprawdzaniem poprawności dokumentacji handlowej, odprawami celnymi, wsparciem w organizacji eksportu.

• Kalkulacją pochodzenia towaru i świadectwami pochodzenia towarów, które mają olbrzymi wpływ na stawkę cła.

• Klasyfikacją celną- nadawaniu kodów celnych towarom.

• Współpracą z dostawcami klientów oraz przygotowywaniem różnorodnych raportów dotyczących importów, płatności itp.

• Wspieraniem klientów we wszystkich sprawach celnych i rozwiązywaniem ich ,,nierozwiązywalnych’’ problemów.

Nasze wymagania

Mamy dla Ciebie pracę jeśli:

• You speak English . Mamy anglojęzycznych klientów i współpracowników, więc na pewno będziesz używał języka angielskiego. W zależności od tego jak dobrze porozumiewasz się lub prowadzisz korespondencję w języku Szekspira- znajdziemy Ci odpowiedni zespół.

• Lubisz pracę z komputerem, danymi i dokumentami oraz masz oko do szczegółów.

• Znasz Excela i chciałbyś go jeszcze lepiej poznać. A jak tworzysz makra i używasz vlookup – to wtedy dołączysz do naszych Excelowych Expertów.

• Masz doświadczenie w obszarze logistyki lub obsługi celnej. Jeśli go nie masz, to potrzebne są : „otwarta głowa”, chęci i motywacja do poznawania nowej branży.

• Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, z pozytywnie nastawionymi i wspierającymi Cię ludźmi.

• Chcesz pracować w godzinach 9-17 lub 10-18 lub 14-22 czy nawet później? Mamy pracę dla „nocnych Marków” i rannych ptaszków.

Livingston Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę celną oraz doradztwo w handlu międzynarodowym. Dla naszych klientów kontrolujemy przepisy celne oraz przygotowujemy dokumentację celną i podatkową. Z powodzeniem przeprowadziliśmy ich przez Brexit.

Działamy w Europie od 20 lat- mamy biura w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Belgii. Ale sercem naszych operacji w Europie jest Bydgoszcz.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba pracowników w Bydgoszczy podwoiła się, jest nas teraz prawie 300 - i ciągle się rozwijamy. Właśnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby poznać tematykę celną oraz pracować w gronie świetnych specjalistów i przemiłych koleżanek i kolegów. Szukamy ludzi, którzy chcą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie, jak i na tych którzy dopiero rozpoczynać swoją zawodowa karierę.

Przewiń do profilu firmy

Spodziewaj się od nas pracy:

  • na podstawie umowy o pracę

  • na firmowym sprzęcie (laptop i 2 ekrany)

  • zdalnej lub w modelu hybrydowym - aktualnie pracujemy prawie w 100% zdalnie

  • do której przygotujemy Cię poprzed kompleksowy program szkoleń. Nie masz doświadczenia, nie bój się, wyszkolimy Cię!

  • w której będziesz mógł się rozwijać

  • w której 90% menadżerów zaczynało od takiego stanowiska, jak to na które aplikujesz

  • w zespołach, które są zróżnicowane pod każdym względem i świetnie wspólnie pracują

  • w nowoczesnym biurze (Biznes Park na ul.Kraszewskiego), gdzie napijesz się kawy z najlepszej bydgoskiej palarni

Oczekuj od nas pakietu benefitów:

  • Opiekę medyczną- pakiet premium dla Ciebie i Twojej rodziny lub partnerki/partnera

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie (w wysokości 2-krotności Twojego rocznego wynagrodzenia) i dla współmałżonka/partnera ( w wysokości 35 tys zł)

  • PPK z Nationale Nederlanden

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie okularów