Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Helpdesk

AnimexO firmie

Rekrutacja zdalna

Animex

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Obecnie, do oddziału w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania:

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, mailowych i osobistych, dotyczących działania systemów IT,
  • przygotowanie do pracy sprzętu informatycznego oraz telefonicznego,
  • obsługa systemów informatycznych w zakresie przyznanych uprawnień,
  • drobne naprawy sprzętu,
  • udział w projektach prowadzonych przez Dział Operacyjny IT,
  • bieżące wsparcie organizacyjne Działu IT.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie informatyczne,
  • biegła obsługa komputera z systemem Microsoft Windows,
  • ogólna znajomość zagadnień informatycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym, obejmującym godziny nocne oraz weekendy,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie dobrym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina),
  • poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pracę w firmie z siedzibą w centrum Warszawy.
Dołącz do nas!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy