Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Helpdesk

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, mailowych i osobistych, dotyczących działania systemów IT,

  • przygotowanie do pracy sprzętu informatycznego oraz telefonicznego,

  • obsługa systemów informatycznych w zakresie przyznanych uprawnień,

  • drobne naprawy sprzętu,

  • udział w projektach prowadzonych przez Dział Operacyjny IT,

  • bieżące wsparcie organizacyjne Działu IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne,

  • biegła obsługa komputera z systemem Microsoft Windows,

  • ogólna znajomość zagadnień informatycznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym, obejmującym godziny nocne oraz weekendy,

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie dobrym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, bilety do kina),

  • poznanie najnowszych technologii IT oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • pracę w firmie z siedzibą w centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne

Animex Foods Sp. z o.o.

Smithfield Foods jest firmą zatrudniającą 57 tysięcy pracowników w 11 krajach świata. Jest pionierem w zakresie wprowadzenia modelu dostarczania bezpiecznej żywności.

Przewiń do profilu firmy