Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HelpDesk

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Stabłowicka 147

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Młodszy Specjalista ds. HelpDesk, którego zadaniem będzie zapewnienie wsparcia użytkownikom w zakresie rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem i obsługą sprzętu komputerowego oraz wykorzystywanych systemów.

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi komputerów, urządzeń i systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie, w tym: identyfikacja i rozwiązywanie problemów, instalowanie oprogramowania, konfiguracja komputerów i urządzeń peryferyjnych, przygotowywanie sprzętu na konferencje itp.

  • Szkolenie nowych pracowników z zakresu funkcjonowania i obsługi systemów i oprogramowania.

  • Naprawa, konserwacja i modernizacja sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego, w tym zlecanie napraw na zewnątrz, relokacja sprzętu, reinstalacja systemów i oprogramowania na stacjach roboczych itp.

  • Ewidencja zasobów IT (m.in. sprzęt, oprogramowanie, licencję), zakupy i aktualizacja oprogramowania użytkowego, monitorowanie aktualności licencji.

  • Monitorowanie bezpieczeństwa stacji klienckich użytkowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń HelpDesk, dotyczących szeroko rozumianej infrastruktury IT (komputery, laptopy, drukarki, urządzenia peryferyjne i mobilne, MS Windows, MS Office itp.).

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows i pakietów biurowych Microsoft Office.

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i peryferyjnego (naprawa, serwis, instalacja).

  • Zaawansowana umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów użytkowników sprzętu komputerowego i oprogramowania.

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN, Wi-Fi, VPN.

  • Podstawowa znajomość MS Windows Serwer (m.in. Active Directory).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy