Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. HR

Wawrzaszek ISS O firmie

Wawrzaszek ISS

Leszczyńska 22

Bielsko-Biała

„Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych”, jest jednym z wiodących na świecie producentem samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego, przeznaczonego dla: straży pożarnej, wojska, policji oraz służby cywilnych.

Jako zaufany partner oferuje klientom wysokiej jakości pojazdy: pożarnicze, ratownicze, lotniskowe, ratownictwa technicznego, miotacze wody, specjalistyczne kontenery,
przyczepy, podnośniki, a także pompy.

Nowoczesny park technologiczny, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, a także design produktów powoduje, że setki pojazdów oznaczonych logiem WISS znajduje swoich odbiorców na całym świecie.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • współtworzenie strategii personalnej firmy w zakresie miękkiego HR
  • udział w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów na wszystkie szczeble stanowisk pracy
  • udział we wdrażaniu i koordynowaniu procesów HR (m.in. onboarding, exit interview, EB, okresowa ocena pracownicza, budowanie matryc kompetencji itd.)
  • tworzenie procedur wewnętrznych z zakresu HR
  • udział w tworzeniu ścieżek karier i proefektywnościowej kultury organizacyjnej
  • raportowanie wskaźników HR - kontroling personalny
  • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie działań zarządzania zasobami ludzkimi (m.in. PIP, PUP itp.)
  • współpraca z działem kadr i płac
  • raportowanie podjętych działań do HR Managera

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia) – mile widziani studenci studiów zaocznych
  • minimum 2 lata doświadczenia na adekwatnym stanowisku pracy w działach Human Resources
  • dobra znajomość prawa pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wysoka kultura osobista i kompetencje interpersonalne
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność określania priorytetów
  • pracowitość, skrupulatność, chęć zdobywania wiedzy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę na zastępstwo (ok. 1 rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)
  • ciekawe zadania i dużą dynamikę pracy
  • różnorodność realizowanych działań
  • wsparcie HR Managera w codziennych zadaniach
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziale HR dużej firmy produkcyjnej
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
  • benefity tj. dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport, ZFŚS itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy