Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

Manpower CoREO firmie

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Młodszy Specjalista ds. HRNumer ref.: MSH/080/NPA

Twoje Zadania:

  • Rekrutacja oraz selekcja pracowników, w tym pracowników zza granicy
  • Sporządzanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę
  • Onboarding nowych pracowników
  • Bezpośrednia komunikacja z nowymi i obecnymi pracownikami
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemach HR
  • Prowadzenie raportów miesięcznych HR
  • Prowadzenie ewidencji pracy pracowników

Nasze Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne/produkcyjne - specjalistyczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (min. B1)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań
  • Chęć rozwoju w zakresie kadr i płac
  • Znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy: Lipno

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość nauki języków obcych - angielskiego lub włoskiego w czasie pracy, opłacone przez Pracodawcę
  • Dofinansowanie dojazdu do miejsca pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy