Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR

AIUT Sp. z o.o.

Wyczółkowskiego 113

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa administracyjna firmowych benefitów,

  • prowadzenie procesów rekrutacji, selekcji, onboardingu,

  • poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów,

  • zarządzanie obiegiem i archiwizacją dokumentacji HR,

  • współpraca z portalami ogłoszeniowymi, szkołami, uczelniami wyższymi oraz z innymi, organizacjami wspierającymi działania HR,

  • organizacja i obsługa szkoleń pracowniczych,

  • prowadzenie działań z obszaru employer branding,

  • udział w tworzeniu nowych rozwiązań w obszarze HR,

  • bieżące wsparcie Zespołu HR,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych procesów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia, administracja,

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (rekrutacja, administracja szkolenia),

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji,

  • wysokie umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu,

  • zaangażowanie oraz proaktywne podejście do pracy,

  • otwartość i ukierunkowanie na rozwój,

  • biegła znajomość obsługi komputera - w szczególności pakietu Office.

Mile widziane

  • znajomość prawa pracy,

  • znajomość systemu rekrutacyjnego (eRecruiter).

To oferujemy

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim środowisku w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka zdrowotna, MyBenefit, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

  • kafeteria MyBenefit

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy