Młodszy Specjalista ds. HR

  • Gliwice, Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-19
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-05-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    w dziale Human Resources
    Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

    Zakres obowiązków:

    • realizacja strategii personalnej firmy w zakresie miękkiego HR przy wsparciu koordynatora
    • pomoc przy przeprowadzaniu procesów rekrutacji i selekcji kandydatów na wszystkie szczeble stanowisk pracy
    • udział we wdrażaniu i koordynacji procesów HR (m.in. onboarding, EB, okresowa ocena pracownicza, macierze kompetencji, opisy stanowisk pracy itd.)
    • udział w zarządzaniu polityką szkoleniową i jej realizacja
    • udział w tworzeniu ścieżek karier oraz proefektywnościowej kultury organizacyjnej
    • kontroling personalny
    • współpraca z jednostkami administracji państwowej w zakresie działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (PIP, PUP itp.)
    • współpraca z działem kadr i płac

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia) – mile widziani również studenci studiów zaocznych
    • minimum 1 rok doświadczenia na adekwatnym stanowisku pracy w dziale Human Resources
    • znajomość prawa pracy
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • wysoka kultura osobista i kompetencje interpersonalne
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność określania priorytetów
    • pracowitość, skrupulatność, chęć zdobywania wiedzy
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ubezpieczenie dodatkowe współfinansowane przez pracodawcę
    • wsparcie specjalistów oraz koordynatora działu w codziennych zadaniach
    • duże możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia na stanowisku HR
    • możliwość udziału w realizowaniu własnych pomysłów
    • przyjazną oraz pomocną atmosferę pracy
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.