Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. HR i Administracji

SP Logistics Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów kadrowo-płacowych

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Przygotowywanie umów o pracę, prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • Pomoc w dopracowaniu systemu motywacyjnego dla pracowników

  • Udział w procesach rekrutacji pracowników

  • Organizowanie spotkań oraz wyjazdów integracyjnych

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • Administracyjne wsparcie biura

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, sprzętu i materiałów biurowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, samodzielność na stanowisku pracy

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pełne wdrożenie do pracy na stanowisku

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

  • Dofinansowywanie z Funduszu Socjalnego

  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport

  • Catering dwa razy w tygodniu

  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów podnoszących efektywność operacyjną spółki

O nas

Spółka zajmuje się sprzedażą komponentów z grupy Samwha http://www.samwha.com/

oraz magazynowaniem towarów.