Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. HR i Administracji

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Tkacka 55, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Tkacka 55

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych m.in. aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy, publikacja ogłoszeń, kontakt telefoniczny i mailowy, udzielanie informacji zwrotnej,

  • Asysta w przyjmowaniu pracowników do pracy i ich adaptacji do organizacji,

  • Współpraca z uczelniami wyższymi (m.in. organizacja targów pracy),

  • Uczestnictwo w tworzeniu i usprawnianiu procedur, umów oraz narzędzi z zakresu ZZL,

  • Udział we wdrażaniu nowych systemów HR,

  • Czynny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,

  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych Pracowników,

  • Prowadzenie przydzielonych ewidencji, przygotowywane raportów i zestawień na potrzeby działu,

  • Koordynacja obiegu dokumentacji,

  • Organizacja szkoleń i certyfikacji dla Pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w administracji i HR,

  • Znajomość różnych metod i doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów do pracy,

  • Zdolności organizacyjne: dobra organizacja pracy, dokładność oraz odpowiedzialność,

  • Komunikatywność oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • Umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word, PowerPoint),

  • Umiejętność szybkiej selekcji najważniejszych informacji,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku automotive,

  • Całkowite wdrożenie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Przewiń do profilu firmy