Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. HR i organizacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKF BPO Consult jest profesjonalnym dostawcą usług księgowych oraz kadrowo-płacowych obsługującym Klientów polskich oraz międzynarodowych.

    Młodszy Specjalista ds. HR i organizacji
    umowa na zastępstwo
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref. MS/HWA/05/18

    Zakres obowiązków

    • koordynacja procesów rekrutacji w grupie kapitałowej,
    • wspomaganie spraw w zakresie polityki socjalnej,
    • aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz metodami tradycyjnymi,
    • publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja CV oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
    • analiza rynku pracy w segmencie będącym przedmiotem działalności Grupy Kapitałowej,
    • kształtowanie obrazu firmy na rynku pracy, m.in. współudział w wydarzeniach związanych z HR,
    • współudział w tworzeniu polityki relacji między pracowniczych i komunikacji wewnętrznej,
    • przegląd,  aktualizacja i archiwizacja obowiązujących regulacji wewnętrznych w grupie kapitałowej,
    • nadzór nad wdrożeniem regulacji wewnętrznych grupy kapitałowej,
    • współtworzenie i realizacja działań komunikacyjnych w firmie za pomocą systemów informatycznych,
    • wspomaganie procesów administracyjnych.

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne, humanistyczne lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi socjologia, psychologia,
    • doświadczenia w dziale związanym z działem HR, mile widziane doświadczenie w zakresie
      CG lub/i administracji,
    • znajomość aspektów związanych z budową struktur organizacyjnych przedsiębiorstw i wprowadzania w nich zmian,
    • wysokie umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz współpracy w zespole,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności obsługi programu Excel, Word, mile widziana znajomość CMS,
    • otwartość na różnorodność i chęć podnoszenia własnych kompetencji,
    • dokładność i sumienność,
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • szkolenia merytoryczne i językowe,
    • świadczenia medyczne,
    • pracę w firmie która jest akredytowanym pracodawcą ACCA,
    • wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • przejrzysty proces wdrożenia, wspólne pierwsze dni w pracy, Welcomepack dla każdego,
    • pracę w firmie, która zajęła V miejsce w rankingu najlepszych spółek audytorskich według dziennika Rzeczpospolita oraz I miejsce w rankingu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku New Connect według Gazety Giełdy Parkiet.

    Forma kontaktu:

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny na ww. stanowisko prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej za pomocą przycisku aplikowania wraz z podaniem stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną  odpowiedzialnością sp.k. ul. Orzycka 6 lok.1 B, 02-695 Warszawa. Dane osobowe są przetwarzane w związku z rekrutacją. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przez PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul.Orzycka 6 lok. 1B 02-695 Warszawa procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania, samo zaś ich podanie jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym spółkom należącym do Grupy PKF Consult.”