Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. HR i Rekrutacji

Intersport Polska S.A.O firmie

Intersport Polska S.A.

Cholerzyn 382

Cholerzyn (pow. krakowski)

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY
MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. HR i REKRUTACJI

Nasza oferta:

  • dowolna forma zatrudnienia
  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Twoje zadania:

Kompleksowe przygotowanie i przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym – publikacja ogłoszeń, sprawdzanie spływu, ustalanie statusu, komunikacja z kandydatami, wstępna selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych, wywiad telefoniczny, umawianie na spotkania rekrutacyjne, udzielanie odpowiedzi zwrotnej kandydatom, pozyskiwanie i angażowanie kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych, współprowadzenie procesu wdrożenia nowych pracowników, prowadzenie programu kafeteryjnego, wsparcie w procesach HR. Przygotowywanie raportów i danych dla klienta wewnętrznego.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesach rekrutacyjnych
  • dobra praktyczna znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel i Power Point /znajomość programów graficznych mile widziana
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, elastyczność, otwartość na zmiany
  • dyskrecja oraz wysoka kultura osobista
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy